Ön Yükleyiciyi Kapat

Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Oto ekspertiz ücretleri, yapılacak testlere göre ve müşterilerimizin seçtiği paketin içeriğine göre değişkenlik gösterir. Güncel fiyatları öğrenmek için paketlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekspertiz Ne Kadar Sürer?

Ekspertiz Ücretini Kim Öder?

Ekspertiz ücretinin ödenmesi konusunda alıcı ve satıcı kişilerin mutabakat içerisinde olması gerekir.. Genellikle araca ekspertiz işlemini yaptırmak isteyen alıcı taraf ekspertiz ücretini öder. Ancak bu durum yaşanan gelişmelere(araçta satıcının beyanından farklı bir kusur çıkması gibi) göre değişkenlik gösterebilir. Nihai olarak aralarında yapmış oldukları anlaşma ücreti kimin ödeyeceğini belirler.

Ekspertiz için Randevu Almak Zorunlu mu?

Raportürk Oto Ekspertiz merkezlerinde ekspertiz hizmetinden randevu almadan faydalanabilirsiniz. Ancak randevu almanız durumunda bizi ziyaret edeceğiniz zaman diliminde sizlere öncelik tanınacağını hatırlatmak isteriz.

Oto Ekspertizler Hangi Saatler Arasında Çalışır?

Raportürk Oto Ekspertiz merkezleri;
Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 08:30-18:30 arasında hizmet vermektedir.
Pazar günü ve resmi tatiller için hizmet almak istediğiniz bayimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Raporu Nedir?

Oto ekspertiz raporu; aracın ekspertizinin tamamlanmasının ardından tespit edilen durumların, yapılan kontrollerin, sorgulama sonuçlarının ve ekspertiz uzmanlarının değerlendirmelerinin yer aldığı evraktır.

Oto Ekspertiz Raporunun Geçerlilik Süresi Var mı?

Oto ekspertiz raporunun şahıslar nezdinde yasal olarak herhangi bir geçerlilik süresi bulunmaz. İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik'e göre ticari kuruluşlar için ekspertiz raporunun geçerlilik süresi 3 gündür.

Raportürk'te Araç Tamiri veya Bakımı Yapılır mı?

Raportürk Oto Ekspertiz merkezlerinin yetkili ve konusunda uzman olduğu alan oto ekspertiz hizmetidir. Müşterilerimize Raportürk bayilerinde yalnızca profesyonel oto ekspertiz hizmeti sunulur.

Sıkça Sorulan Sorular Banner

Paylaş: